Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nevychovaný pes nebo člověk stejné nebezpečí

Pamatujete si, jak jsem psala, jak jsme s jednou paní za 1 den sjednaly výrobu nového produktu na trhu? Tak včera jsem se dozvěděla, že výrobce produktu, kterému jsem zadala výrobu otestovaly jsme vzorky, vybraly nejlepší atd..., začal tento produkt prodávat za mými zády sám a pod cenou kterou mi dal a navíc si k tomu přidal lživou informaci, že já ho spropaguji v televizi.

Nevěřila jsem sama o sobě, jaký dokážu mít vztek. Kdyby mi přišel do ruky tak ho přetrhnu. Tentokrát jsem ani nečekala, až mé emoce vychladnou a napsala jsem mu hezky od plic, vůbec se za sebe nestydím, že jsem použila 1 sprosté slovo. Tento člověk mi odepsal, že to semnou myslel dobře a že mi vlastně pomáhá. Tak na tato slova jsem alergická, když mi někdo říká jak to semnou myslí dobře a dělá podraz. To se ve mne vlna hněvu zvedla na Sunnami. Proč to píšu?

Vzpomněla jsem si, jak jsem psala scénář o neposlušných psech, jak majitelka útulku musí tvrdě na pejsky, aby je vychovala slušnému chování. Přesně pudově, jsem se chovala já. Okamžitě jsem mu napsala, že chci smlouvu o mlčenlivosti, výhradním prodeji a finančním odškodnění v případě porušení.

Sama nevím kde se to ve mne vzalo. Tento bezpáteřní člověk mi napsal, co on může očekávat odemne. Tak jsem ho ujistila, že nic že já s ním šla dělat čestný obchod, ale tím co on udělal se situace změnila a ať bere nebo nebere, všichni jsme nahraditelní. Nevychovaný pes nebo člověk stejné nebezpečí a člověk se jim musí postavit. Zřejmě už to bylo přes čaru za poslední dobu co se dělo a já dokážu tolerovat. V tuto chvíli mi je jedno zda se bude produkt vyrábět nebo ne v této republice nemá význam cokoliv dělat, když vám to nesebere Babiš tak „kolega“

Tak to bylo na okraj z Českého podnikán....

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Přihlášení

Facebook

Google Analytics


Mail list