Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nepotřebuji fitko, stačí mi se ráno probudit.

Nepotřebuji fitko, stačí mi se ráno probudit 
Když stojím za kasou tak rozhovor s auťákem nových stránek není dost možný a tak mám prostor si v klidu nechat vysvětlit nastavení jen pouze mezi 8 a 9 hodinou ranní. 
Ne vždy se člověk dovolá, ale dnes se mi to povedlo v 8:20. Zjistila jsem, kde dělám chybu a nastavila na stránkách, co potřebuji. 
To už bylo za 8:45 a mne volal z GLS jestli jsem na prodejně. Byla jsem na odchodu, hodila na sebe bundu 3 tašky a přidala do kroku. U dveří jsme se s dopravcem sčuchli. Ještě v bundě platím, podepisuji, odchází a já rychle pouštím počítač.
Mám 2 minuty do otevření. Nestihla jsem si večer odnést krabice do kontejneru a tak si říkám: „jdu je odnést otevřu o minutku později.“ 
Rychlím, krokem se vracím z kontejneru. Troubení otáčím se a vracím ke kamarádovi. „máš chvilku?“ 
„no nemám ani minutu“ 
„já ti něco ukážu, pojď“ 
Jelikož je to člověk, který mne sponzoruje malování na chodníku a vždy má doma poklady tak já sedla do auta se slovy: „lidi mne zabijí“ v minutě vystupuji u něj doma a v druhé minutě mne odváží, domu se slovy: „ vyhodíš si to doma“ a pak mne veze do prodejny. 

U Normy míjíme hodiny a je 9:08 hodin a fronta u dveří není. 
Tak dobrý. Splavená jdu ještě vytřít a vzpomínám si, že vlastně musím zabalit jeden balík, který musí ještě dnes odejít a DPD přijede kolem 10 hodiny a to si teprve sedám a snídám. Uznejte sami stálo to za to ne.

img_5059.jpg

 

img_5060.jpg

Během dne mne navštívila Evička tu vystřídal Ladislav a jeho vystřídala Iveta a když tam byla Ivet tak mi spadli na zem brýle a sklo někde v čudu. Přišel zákazník a já s jedním zavřeným okem (tam kde není sklo) jsem zvládla mu něco prodat ani nevím, zda na mne koukal, asi si ťukal na čelo. Pak přišel jiný pán a říká "900" tak mu říkám opravdu "devětset" a on povídá "9C" tak hluchá slepá, ale jinak zdravá.....

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Přihlášení

Facebook

Google Analytics


Mail list