Jdi na obsah Jdi na menu
 


Návštěva ženské věznice

 

 

img_60422.jpgMusím se přiznat, že jsem si do jisté míry dělala srandu, že jedu do ženské věznice, ale na místě nám sklaplo. Konference k tématu zaměstnávání vězňů, mnoho zajímavých lidí, prohlídka věznice, bylo nepopsatelné.

Napříč tělem vám prochází emoce: velmi silné a mrazivé plné očekávání, těšení, strach, lítost velmi silná směs všeho a rozhodně to nebyla žádné legrace.

Když chlap jak hora mi povídá: "když jsme byli v místě, kde jsou ženy s dětmi, tak jsem měl co dělat abych se udržel. Také mám 2 děti"

Pro mne bylo nejhorší, když nám ženy připravily představení, kde zpívaly, hrály na kytaru a klávesy. Vůbec nevíte, proč asi atmosférou mi vylítly slzy. Po zádech tekly čúrky potu. A to jsme si s Danielou sedly do první řady, abychom dobře viděly. O to byli emoce silnější, když jste od vězňů na dosah ruky. Koukáte na krásné ženy, velmi mladé ženy s krásnou postavou. Kdybyste je potkaly na ulici nevěřili byste, že to jsou vězni.

Samozřejmě jsme byly i v těžkém žaláři a tam už vám chodí mráz po zádech. Mohly jsme být v jejích pokojích procházet mezi nimi. 

 

 

img_60433.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Přihlášení

Facebook

Google Analytics


Mail list