Jdi na obsah Jdi na menu
 


Měla jsem jet do Brna a nejedu

Měla jsem jet do Brna a nejedu, došla mi trpělivost. Na to abych někde byla 35 minut a povídala o mém podnikání tak jsme si od 1.6 do dneška 5.6 vyměnily 22 emailu - nesnáším když někdo věci komplikuje.

Ve finále jsem si uvědomila, že mne paní/slečna vůbec nezná. V prvním emailu mi psala:

 

„….plánuji pro skupinu maminek na mateřské 4 hodinovou akci. A ráda bych, aby v rámci této akce vystoupily inspirativní, úspěšné maminky. Moje představa je cca 35 minutový vstup (přednáška - debata). O vás, vašich začátcích a o tom, kam jste se dostala dnes….."

 

Měla jsem napsat pár řádků o sobě, aby mi udělala vizitku.

Byl to nadlidský výkon leč můj život je pestrý snažila, jsem se být krátká a napsala:

 

„Její koníček se jí stal povoláním. Celý život trpí tím, že nemám vzdělání a tak se stále něco učí. Začala rekvalifikací uměleckého řemesla „Pasparty“, několik rekvalifikací textilních technik, paličkovaná, šitá, frivolitková krajka atd... Udělala si rekvalifikaci „počítačový grafik.“  Vydala 2 knihy „Frivolitková krajka“  „Knoflíky“.  Pracovala jako řidič tranzitu a prodávala motorový olej. Pak pracovala jako redaktorka v redakci Praktické ženy. Grafičila časopis „Svět moskvičů“. Psala články do časopisů. Založila několik internetových stránek. Vybudovala eshop a kamennou prodejnu. Účinkovala v Hobby pořadech, až zakotvila na 6 let v Receptáři. Nyní pracuje pro pořad Ládi Hrušky. A je od uklizečky až po ředitelku své firmy. Poslední její škola, kterou nyní dělá je obor Grafologie a psychologie při grafologické komoře.“

Byla mi zpracována vizitka

hana-horakova.png

Ohradila jsem se proti ní, že je to lživé..

Sice mi slíbila autorka vizitky, že to hned napraví, ale současně jsem si uvědomila, že tato žena, mne vůbec nezná neví kdo jsem a kdo nejsem. Co jsem dokázala a co nedokázala.

Tak jsem tuto přednášku odmítla, až do doby kdy mne pozná. Opravdu nemám čas na to být někde do počtu……

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Přihlášení

Facebook

Google Analytics


Mail list