Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co právě prožívám 1.4.2016

Občas musím své myšlenky dát na papír, abych mohla vyčistit mozek a mohla pracovat

12790919_1661379737449196_6013124027794788703_n--2-.jpg

Když jsem začala u Ládi pracovat na scénářích, tak jsem šla do toho, že je to práce, kterou chci odvést co nejlépe, ale nesmím se nechat strhnout, aby mne bavila více než „jen“ práce co vás baví.

Protože vždy v minulosti když jsem, šla do „práce“ s tím, že jsem to nebrala jako práci, ale dělala jsem, co mne baví, tak jsem si pak lízala rány, když jsem tuto práci opouštěla.

Jinými slovy když vám na něčem nezáleží tak vám není možné ublížit. Ale zřejmě mám nějakou vrozenou vadu, já to prostě neumím a už v tom zase lítám.

Řekněte sami, je možné nemilovat?

Včera jsem volala účinkujícím do Vychytávek, proto abych napsala texty na příspěvky.

Snad neprozradím státní tajemství, když vám povím, že to bylo z oblasti Ostrava. Pán účinkující zpustil a to jsem věděla, že to bude náročné míněno v dobrém slova smyslu. Krátké zobáky, rychlá mluva. Když jsem vytočila jeho číslo, nevěděla jsem, do kterého města volám a tak bylo první, že jsem se ujistila odkud je.

Je všeobecně z psychologie známo, že lidé, kteří rychle mluví, jsou upřímní. A to se potvrdilo i v rozhovoru. O jaké téma šlo, vám nemohu prozradit, to si počkejte na pořad, ale to že má pán o 8 let mladší manželku, že mu je bez mála 72 let a že nikdy tak dlouho netelefonoval, jako se mnou bylo to asi 35 minut, tak tím snad neprozrazuji nic, co bych neměla.  Když jsem mu řekla, že je nesmírně vitální tak hned povídá ke své paní : „hele mamo prý jsem .....“  Co vám budu povídat, asi 5 x jsem ukončovala rozhovor. Nejprve takticky: „nebudu vás zdržovat....“,  pak pravdivě „už se loučím musím to ještě dnes v noci sepsat.....“ a nakonec rázně: „ mějte se krásně už opravu musím jít“

Další človíček nebyl o nic „menší člověk“ byla to úžasná žena věnující se zvířatům, které má jako svojí životní náplň.

Řekněte sami takovouto práci nelze nemilovat je to setkání s lidmi, kteří vám ukazují, že ještě jsou mezi námi ti, co mají životní hodnoty, úctu k lidem, práci a velké srdce.....

A až zase někdo otočí oči v sloup, když mu řeknu, že pracuji pro Láďu Hrušku tak mu řeknu, že jsem na to pyšná a že prdlačku vědí.  A až tato práce jednou skončí, zase si budu lízat rány, protože já to prostě bez lásky k práci neumím.

12814472_1661427017444468_5479104548812546174_n--2-.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Přihlášení

Facebook

Google Analytics


Mail list