Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co mám dělat!!!

Moje účetní mi oznámila, že končí s podnikáním a tak si musím najít jinou.

Navštívila jsem dnes 2 účetní.

U jednoho jsem věděla, že ho asi nedokážu zaplatit 500Kč na hodinu je dost. Nějak mám pocit, že bych měla mít účetního muže. Dle toho jak se ujal práce takového člověka bych opravdu chtěla, aby mi dělal účetnictví.

Druhá byla paní na doporučení od účetní, kterou jsem oslovila a ona už měla plno.

Pan účetní si sedl v jeho kanceláři, tužka papír a počítal. No vyšlo by mne vedení účetnictví jeho firmou na 30 – 35 tisíc/rok. Pokud by nebylo třeba řešit něco mimořádného.

Paní účetní si dala schůzku v kavárně. Řekla jsem ji vše potřebné a ona kladla otázky. Což by bylo v pořádku, pokud by se netýkali toho, jak funguje účetní program Pohoda o kterém mi tvrdila, že v něm umí dělat.

 Nevěděla, že se program musí čisti. To mne hodně zarazilo.

Vyprávěla mi jak kdysi chtěla prodejnu „papírnictví“ jak zvažovala založit si eshop. A když jsem jí řekla, že se učím grafologii tak mi říkala, že to v minulosti také chtěla a že se musí znovu o to zajímat a že bychom si do budoucna mohli udělat společnou kancelář.

Tak jsem "vypadla" ze schůzky, vyřízená.

Na chodníku jsem chtěla zařvat: „co mám dělat“

Vzít si levnou účetní a tím ji předat veškeré 16 leté zkušenosti dodavatele atd… a inspirovat ji v podnikání. Jak sama řekla: „ vy jste podnikavá“

Nebo si vzít účetního, na kterého zřejmě nemám peníze. 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Přihlášení

Facebook

Google Analytics


Mail list